Juhtmevabadus

Renoveerides olemasolevat hoonet või lõpetades uuselamut selgub, et mingisse kohta, kuhu vajatakse lülitus või täiturseadmeid, ei ole enam võimalik kaablitega jõuda. Olukord ei ole siiski lootusetu, kui võtta kasutusele juhtmevabad seadmed. Juhtmega ühendused on muidugi töökindluse poolest alati eelistatumad, kuid elu ongi rida kompromisse. Nii leiab meie valikust ka kogu vajaliku repertuaari seadmeid igasuguse tehnilise olukorra lahendamiseks kasutades juhtmevabu seadmeid. Edu leiutamisel :)

Saksa Smart pakutavad Dinuy juhtmevabad seadmed on jaotatud kahte gruppi:

E-Mode on seademed, mille toimimiseks ei ole vaja täiendavat tarkvara ega muid vahendeid seadmete kasutuselevõtuks. Neid saab kasutada täiesti iseseiva lahendusena. Ehk siis juhtmevaba lüliti saab linkida (või paaritada) valitud täituriga (näiteks relee, dimmer, vms.) omavahel otse kasutades ainult antud seadmetel olevaid nuppe.

S-Mode on seadmed, mille kasutuselevõtuks on vaja kasutada KNX seadmete parametreerimise tarkvara ETS5. Kõik juhtmevabad tooted siit

E-Mode tooted leiab siit. Täiendame seda lehte jooksvalt uute toodetega. Alati on võimalik küsida juurde, kas on olemas toode, mis just Teile vajalik, aga sellest valikust ei leia.

Mõigu tee 11/2-19 @ 2024 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.eeWebShopper