Ettevõttest

Tere!

Saksa Smart OÜ on Eesti päritolu erakapitalil põhinev hooneautomaatikalahendusi pakkuv ettevõte. Omame Eestis erandlikult suurt hooneautomaatika komponentide ladu. Kuigi näeme standardiseerituses suurt eelist nii valikuvõimaluste, kui pädevuse näol, ei istu me kinni oma dogmades. Tõsi, peame enim lugu KNX ja KNX-RF standardil põhinevatest ja töötavatest süsteemikomponentidest.

Lisaks komponendimüügile, teeme projektipakkumisi, ning töötame välja ka täislahendusi igat tüüp hoonetele. Konsulteerime või anname lihtsalt nõu, kuidas parima võimaliku tulemuseni jõuda. Automatiseerime Teile tõeliselt vajalikke funktsioone vastavalt parimale saadaolevale elementbaasile.

Oleme samal suunal toimetanud juba alates aastast 2001, kui intelligentsed hooneautomaatikaseadmed kunagi Eestisse jõudsid. 2001 aastast oleme oma tegevusele vormistanud ka pädevussertifikaadi, mida annavad välja knx.org sertifitseeritud koolituskeskused.

Oma kogemuste põhjal oleme välja valinud meie turule ja tingimustesse sobivate toodete parimad valmistajad, kelle tooteid pakume ja kes saavad ka tootearenduseks tagasisidet.

Kohtumiseni!

Mõigu tee 11/2-19 @ 2024 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.eeWebShopper